{{office.HeaderText}}

{{office.Address}}

{{office.TeleponeNumber}}

{{office.MobileNumber}}

{{office.Email}}

Kluczowe zagadnienia dotyczące testów i certyfikacji.

Wszystkie kursy certyfikacyjne Master International zawierają moduły szkoleniowe które, pozwalają osobie certyfikującej się uzyskac niezbędne informacje dotyczące zarówno samych narzędzi jak i sposobu ich wykorzystania np. w jaki sposób skutecznie przeprowadzić rozmowę podsumowujacą z uczestnikiem testów.

Wszystkie kursy certyfikacyjne kończą sie egzaminem realizowanym w formie online. Egzamin jest dostępny po ukończeniu drugiego modułu szkoleniowego. Każdy certyfikowany użytkownik może pobrać dyplom Master International a następnie poinformowac o uzyskaniu certyfikacji swoją sieć kontaktów na linkedin, facebook lub twitter.

Część 1: Moduły szkoleniowe oraz quizy sprawdzające stopień zapamiętania nabytej wiedzy.

Część 2: Szkolenie z udziałem trenera (online)

Głownym tematem szkolenia jest zidentyfikowanie tych obszarów rozwojowych, które wspierają budowanie zaangażowania w zespołach i mają bezpośredni wpływ na ich efektywnośc biznesowąSzkolenia i rozwój

Częśc 3: Szkolenie z udziałem trenera (online)

Interakcja z innymi uczestnikami kursu oraz dodatkowe ćwiczenia przybliżają praktyczną stronę narzędzia EASI. Zawartośc szkolenia jest często dostosowana do oczekiwań oraz doświadczenia uczestników. Przykładowa sesja może dotyczyć:

Jeżeli jesteś zainteresowany certyfikacją, skontaktuj się z nami na adres mailowy: info@master-hr.pl lub zadzwoń pod numer: +48 732 724 766