Jak Master tworzy wartość w ramach zarządzania HR

Inteligentne i strategiczne działania HR: konkurencja na rynku globalnym jest ogromna. Przyciągnięcie, zatrudnianie i utrzymanie najbardziej utalentowanych pracowników jest więc kluczem do sukcesu firmy.

Badania pokazują, że zaangażowani i odpowiednio zmotywowani pracownicy są w stanie być o 20% bardziej produktywni w stosunku do konkurencji, co generuje wyższe zyski. Jak firma, wykorzystując dane HR w sposób strategiczny i mądry, może maksymalizować korzyści biznesowe?

Obejrzyj 2-minutowy film i dowiedz się więcej o tym jak Master może pomóc Ci podnieść wartość w ramach zarządzania HR

 

platforma metis

Metis zapewni Ci ujednolicone i sprawne zarządzanie wszystkimi informacjami i projektami. Dowiedz się z poniższych artykułów co jeszcze może dla Ciebie zrobić Master.

Hire

MPA i ACE pomogą Ci podjąć decyzje na etapie selekcji kandydatów, które długoterminowo wzmocnią Twoją firmę.

WIĘCEJ

Informacja jako wartość dodana

Wraz z pojawianiem się coraz większej liczby firm wymagających specjalistycznej wiedzy, ludzie osiągający wysokie wyniki oraz posiadający unikalne umiejętności stają się coraz bardziej pożądani w biznesie. Aby sprostać nowym wyzwaniom, dzisiejsi menażerowie HR poszukują efektywnych rozwiązań do budowania strategii HR, generujących wartość dodaną dla biznesu.

Więcej o Łańcuchu wartości

Selekcja

Wybór nieodpowiedniego kandydata jest jednym z najbardziej uciążliwych i kosztownych błędów, jakie organizacja może popełnić. Narzędzia Master pomogą Ci dokonać właściwych wyborów w zakresie selekcji, co długoterminowo wzmocni Twoją firmę.

Więcej o selekcji

Ocena

Zachowanie pracowników, ich motywacje i sposób, w jaki współdziałają z innymi ludźmi w organizacji to kluczowe parametry sukcesu. Dowiedz się, jak odkrywać potencjał każdego kandydata i określać, co go motywuje, aby z rozmowy oceniającej uzyskać jak najwięcej informacji.

Więcej o Ocenie

Rozwój

Czy Twoje działania rozwojowe dopasowane są do rzeczywistych problemów biznesowych? Jak zbierać właściwe informacje do sesji rozwojowych i osiągać założoną efektywność?

Więcej o Rozwoju