BRIGHT - znajdź ludzi odpowiednich do doskonałej obsługi Twoich klientów

Pozyskanie odpowiedniego personelu obsługi klienta bezpośrednio przekłada się na poziom satysfakcji klientów. Przyjazny i pomocny personel przyczyni się do sukcesu firmy i wyróżni na tle konkurencji.

Użyj BRIGHT do szybkiej i efektywnej rekrutacji najlepszych kandydatów.

BRIGHT umożliwi Ci:
• Łatwo dostrzec wykwalifikowany personel obsługi klienta
• Oszczędzenie czasu i pieniędzy w związku z procesem rekrutacji
• Przeprowadzić skuteczne rozmowy kwalifikacyjne z mniejszą liczbą kandydatów
• Ograniczyć rotację pracowników

BRIGHT oszczędza menadżerom czas i pieniądze dzięki  sprawdzeniu kandydatów przed rozmową kwalifikacyjną pod kątem charakterystyk niezbędnych na stanowisku pracy. BRIGHT to test online, który mierzy postawy i zachowania potencjalnych pracowników niezbędne w pracy z klientem.
Uzyskaj przewagę nad konkurencją oferując doskonałą obsługę klienta!
Czy dane stanowisko pracy wymaga osoby, która jest otwarta i przyjazna? A może ważniejsze jest to, aby pracownik był sumienny i zorientowany na szczegóły? BRIGHT pozwala na zdefiniowanie postaw i kwalifikacji behawioralnych dla danego zadania oraz skupia się na mierzalnych parametrach doskonałego pracownika obsługi klienta.
BRIGHT został opracowany przez psychologów we współpracy z wiodącymi firmami z zakresu obsługi klienta. Skutecznie bada potencjalnych pracowników w kontekście postaw i zachowań. BRIGHT może pomóc Ci znaleźć odpowiednią osobę do pracy, zmniejszając rotację pracowników.

Pobierz broszurę i dowiedz się więcej.

Używamy BRIGHT w rekrutacji na stanowiska pracowników ochrony. Nasi klienci są inspiracją w poszukiwaniu doskonałego profilu pracownika ochrony i doskonałej obsługi klienta.

HR Manager - Securitas A/S

Pobierz broszurę i dowiedz się więcej

Pobierz