Nasze referencje jasno pokazują, że rozwiązania Mastera w dziedzinie HR zyskały międzynarodowe uznanie ze względu na cenny wkład, jaki wnoszą w rekrutację i procesy rozwojowe w firmach w całej Europie. Przeczytaj, co mówią klienci o tym, jak nasze rozwiązania tworzą wysokie standardy w zakresie inwestowania w odpowiednich ludzi, zwiększenia wydajności pracowników i działań na rzecz rozwoju firmy.

 

Możemy pomóc także Twojej firmie

 

Mamy bogate doświadczenie w dostarczaniu odpowiednich narzędzi dla firm w całej Europie z niemal każdej branży. Nasi konsultanci chętnie omówią sposoby, dzięki którym nasza ekspertyza wraz z Twoimi unikalnymi wymaganiami stworzą realną wartość biznesową.

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź w celu uzyskania informacji o tym, jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie, zapraszamy do kontaktu

case story

Puustelli od lat jest liderem na rynku wyposażenia i mebli kuchennych. Sekret naszego sukcesu tkwi w zapewnieniu klientom wysokiej jakości usług. Kluczem do tego są nasi pracownicy.

Przeczytaj więcej

Poolia wykorzystuje ACE w procesach selekcji

Poolia świadczy usługi pośrednictwa pracy dla wielu rodzajów organizacji. Od wielu lat specjaliści w Poolia stosują rozwiązania Master w swoich procedurach rekrutacji, od niedawna korzystają także z testu ACE na platformie Metis.

Dowiedz się więcej

Wykorzystanie EASI w STIBITZ

Stibitz prowadzi szkolenia z zakresu mentoring I coaching, warsztaty strategiczne a także warsztaty z identyfikacji potrzeb klienta i od lat polega na możliwościach, jakie daje MPA i EASI w obszarze gromadzenia i wykorzystania informacji zebranych dzięki obu narzędziom.

Dowiedz się więcej

Przewidywanie skuteczności w Puustelli

Dowiedz się, jak rozwiązania Master i zmiana sposobu myślenia o informacjach HR pomogły międzynarodowej firmie Puustelli usprawnić i udoskonalić procesy HR.

Dowiedz się więcej