Wykorzystanie EASI w STIBITZ

STIBITZ prowadzi szkolenia z zakresu mentoring I coaching, warsztaty strategiczne a także warsztaty z identyfikacji potrzeb klienta.

Stibitz to firma założona w 1997 roku. Działali przez dłuższy czas w „ukryciu”, mając jeden duży kontrakt. Równocześnie każdy z założycieli wykonywał swoje zawodowe obowiązki , działalnością szkoleniową zajmując się jak trochę hobby - z radością, entuzjazmem, dziecięcą ufnością i wiarą w sens tego co robili.

Piotr Ciacek był managerem i badał rynek w SMG/KRC Poland – będąc też jednym z jej współzałożycieli (dziś Millwardbrown). 

W Stibitz jest 2 certyfikowanych użytkowników: Piotr Ciacek i Joanna Filipowicz, oboje używają MPA i EASI.

Rekomendacja certyfikowanego użytkownika - Piotra Ciacka:

JAKOŚĆ NARZĘDZI MASTER

„Nasi klienci, z którymi pracujemy w oparciu o narzędzia psychometryczne Master są pod wrażeniem jakości informacji zebranych dzięki MPA i EASI i zaskoczeni możliwością pogłębiania wiedzy na podstawie raportu. Z perspektywy coacha MPA daje wiele możliwości dalszej analizy, w wielu obszarach dotyczących rozwoju. MPA mając cenną wiedzę o osobie, z którą pracujemy, jednocześnie pozostawia coachowi wolność wyboru spośród różnych sposób raportowania i pracy z wynikiem.

Budowanie motywacji - EASI

Kwestionariusz badania zachowań i motywacji EASI wykorzystujemy głównie do pracy ze osobami na stanowiskach średniego szczebla. Jedną z kluczowych wartości jaką wniósł kwestionariusz EASI, do naszych projektów, jest możliwość identyfikacji czynników motywacyjnych, które mogą pozytywnie wpłynąć na jakość pracy danej osoby. Często nasze zadanie polega na dopasowaniu oczekiwań firmy i motywacji pracownika. Rekomendacje na podstawie EASI mogą dotyczyć zniesienia barier, które blokują rozwój pracownika poprzez odpowiedniego nakreślenia ścieżki kariery, obszarów rozwoju, rodzaju projektów lub zmiany pozycji w firmie lub zespole.

"Jedną z kluczowych wartości jaką wniósł kwestionariusz EASI, do naszych projektów, jest możliwość identyfikacji czynników motywacyjnych, które mogą pozytywnie wpłynąć na jakość pracy danej osoby"

Piotr Ciacek Trener Rozwoju Osobistego - STIBITZ

Pobierz broszurę i dowiedz się więcej o EASI

Pobierz