Master HR narzędzia i rozwiązania

Master International jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości testów psychometrycznych i narzędzi do skutecznej analizy informacji w HR. Tworzymy zarówno standardowe, jak i niestandardowe rozwiązania dla praktyków, którzy dokonują wyborów związanych z rekrutacją lub wspieraniem rozwoju ludzi w organizacji.

Dzięki innowacyjnemu podejściu zapewniamy klientom rozwiązania HR, które przynoszą bezpośrednie korzyści biznesowe - szybsze przetwarzanie danych, ułatwiony przepływ informacji, niższe ryzyko nietrafnych decyzji oraz redukcja kosztów.

Dodatkową korzyścią płynąca z rozwiązań Master International jest możliwość inwestowania w odpowiednich ludzi, zwiększenia wydajności pracowników oraz rozwoju firmy.

Gdzie działamy

Działamy w całej Europie dzięki współpracy z naszymi partnerami i spółkami córkami. Nasze rozwiązania mają międzynarodowy charakter - są one dostępne w ponad 20 językach i posiadają normy dla wielu krajów.

Nasi Klienci

Nasza baza klientów obejmuje ponad 600 firm w Europie i ponad 5000 certyfikowanych użytkowników na całym świecie. Wielu z naszych klientów to wiodące, międzynarodowe organizacje z siedzibą w Europie.

Master International cieszy się doskonałą opinią dzięki bardzo dobrej jakości produktów i obsługi, badania pokazują, że nasi klienci chętnie polecają nas innym!

 

 

Kontakt

Tutaj znajdziesz informacje o tym jak i gdzie się z nami skontaktować.

Dowiedz się więcej

Certyfikaty i logo

Sukces we współczesnym środowisku biznesowym zależy od tego, czy jesteś postrzegany jako partner wiarygodny i kompetentny. Przeszedłeś rygorystyczne szkolenie, zdałeś egzamin i jako certyfikowany użytkownik narzędzi Master jesteś uprawniony do wykorzystywania naszych narzędzi w celach selekcji i rozwoju oraz innych wyzwaniach stojących przed HR.

Dowiedz się więcej

Historia

Master International jest dziś obecny w całej Europie. Firma została założona w 1985 roku przez Bjarne Mønster na bazie wieloletniego doświadczenia w zakresie przywództwa i szkoleń, wspartych karierą na stanowisku zarządczym w międzynarodowej firmie w Danii.

Dowiedz się więcej

Ludzie

Zespół Master International składa się ze specjalistów w dziedzinie psychologii, psychometrii, zarządzania HR, IT i programistów.

Dowiedz się więcej

Corporate Social Responsibility (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu)

Wierzymy w potencjał ludzki. Dlatego też dokładamy wyjątkowych starań, aby pomóc ludziom na całym świecie rozwijać ich potencjał.

Dowiedz się więcej

Zostań Partnerem współpracujacym z Master

Chcemy się rozwijać w oparciu o współpracę z partnerami biznesowymi, po to by w pełni wykorzystać potencjał polskiego rynku. Od naszego partnera oczekujemy, że prowadzi odnoszącą sukcesy firmę zajmującą się usługami HR (rekrutacja, szkolenia, rozwój) i ma szeroką bazę aktualnych i potencjalnych klientów. Korzyści, które możemy zaoferować naszemu partnerowi to dodatkowe dochody ze sprzedaży, korzystne ceny naszych rozwiązań dla usług, które oferuje swoim klientom, międzynarodową sieć kontaktów oraz bieżąca wiedzę i szkolenia dotyczące rozwiązań HR. Dowiedz się więcej o nas i o warunkach współpracy

Dowiedz się więcej