HUG RUN - historia o tym, że marzenia się spełniają i mamy wielkie możliwości

Master chce, aby ludzie realizowali swoje marzenia i jednocześnie rozwijali swój potencjał. Z tego właśnie powodu zostaliśmy głónym sponsorem Hug Run - przedsięwzięcia, które jest historią  o spełnianiu ludzkiego marzenia i odwadze, by je osiągać.

Aby korzystać w pełni ze swojego potencjału, trzeba poznać siebie, swoje marzenia i swoje pasje. Jesteśmy przekonani, że kiedy wiesz kim jesteś i robisz to co kochasz - jesteś najlepszą wersją siebie. Dlatego dbamy o marzenia.

Dave Chamberlain z Republiki Południowej Afryki przez wiele lat pracował jako instruktor nurkowania. Jego przygoda z bieganiem  zaczęła się przez przypadek,  dzięki któremu odkrył nową pasję i tak narodziło się marzenie o zwiedzaniu świata pieszo. W maju 2016 roku Dave wyruszył na wyprawę - chce przemierzyć sześć kontynentów w ciągu sześciu lat.

- To nie chodzi o odległość lub o to, że jestem jakimś biegającym bohaterem, mówi Dave. Chodzi o to, co każdy człowiek może osiągnąć jeśli odkryje swoje marzenia, przebuduje życie i stworzy warunki, które pozwolą mu je spełnić. Jeśli ja to zrobiłem - każdy to może.

Dave przebiegł już Europę a obecnie jest w Ameryce Połnocnej. Zdecydował się zostać tam 'troszkę' dłużej  niż planował - chce poświęcić dodatkowe 3 lata, aby pobiec szlakiem Foresta Gumpa - fikcyjnej postaci z filmu o tym samym tytule.

Poznawaj dalsze przygody Dave'a i przeczytaj jego refleksje na temat marzeń - zapraszamy na nasz blog. Dowiesz się więcej o projekcie na hugrun.org oraz możesz śledzić Dave'a na Insagramie. Podziel się swoim marzeniem i jak do niego dążysz używając hashtag #hugrun. Jak to pięknie powiedział Dave: - Jeśli odnajdziesz swoją pasję - odnajdziesz swoją wartość. Jeśli poznasz swoją wartość - dostrzeżesz wartość innych.

Foto: rhysmorganimages.com

"To nie chodzi o mnie. Nie chodzi o to jak daleko dobiegnę i czy stanę się swego rodzaju bohaterem. Ja po prostu mam marzenie i je realizuję. Jeśli ja mogę realizować własne - każdy może realizować swoje."

Dave Chamberlain, world runner - Hug Run

Czytaj blog o przygodach Dave'a

Blog

Chcesz wiedzieć więcej o Hug Run i podzielićsię własnym marzeniem?

hugrun.org