wsparcie it

Zespół wsparcia Master oferuje swoje cenne ekspertyzy w odniesieniu do wszystkich rozwiązań Mastera i zapewnia optymalne wykorzystanie oprogramowania przez użytkownika. Stawiamy sobie za cel udzielenie Ci pomocy w jak najkorzystniejszym użytkowaniu rozwiązań Mastera i upewnienie się, że wszelkie zadania i projekty z udziałem naszej platformy zakończą się sukcesem.

 

Master oferuje wsparcie systemowe bezpłatnie, dla wszystkich swoich klientów. Wsparcie udzielane jest przez lokalne biura Master lub bezpośrednio przez Master International. Prosimy o zapoznanie się z pełną listą opcji pomocy technicznej, która znajduje się poniżej.

Pomoc Online

Upewnij się, że korzystasz z pomocy Metis Online, która jest dostępna bezpośrednio z poziomu oprogramowania. Ta wbudowana funkcja pomocy oferuje natychmiastowe, przejrzyste instrukcje opisujące konkretne zadanie, nad którym aktualnie pracujesz.

Wsparcie email

Nasza usługa wsparcia mailowego jest dostępna 24/7 i zapewnia, że ​​Twoja prośba o wsparcie dostarczona zostanie bezpośrednio do naszego systemu wsparcia. Jest to gwarancja, że ​​jeden z naszych ekspertów wsparcia skontaktuje się z Tobą w możliwie najszybszym czasie. Proszę pisać pod adres support@master-hr.com

Wsparcie telefoniczne

Międzynarodowe wsparcie telefoniczne jest dostępne od 08:30 do 16:30 CET / CEST i pozwala w razie potrzeby na bezpośrednią rozmowę z naszymi ekspertami. Jeśli w danej chwili żaden z pracowników wsparcia nie jest dostępny, zalecamy wysłanie powiadomienia e-mail na support@master-hr.com, aby umożliwić nam bezpośredni kontakt w najbliższym możliwym terminie. Zgłoś problemy techniczne pod numerem +48 732-724-766

Dokumentacja i informacje o systemie

Zarejestrowani użytkownicy rozwiązań Master i platformy Metis mają dostęp do dokumentacji i szczegółowych opisów wybranych funkcji i procesów. Prosimy o kontakt z pomocą techniczną, jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat danego obiektu lub obszaru rozwiązania.

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Czekamy na wiadomość od Ciebie. Wypełnij poniższy formularz a my odezwiemy się do Ciebie

Dowiedz się więcej

Dla uczestników testu

Dowiedz się więcej o testach, do wypełnienia których możesz zostać zaproszony i jak możesz się do tego przygotować.

Przejdź do Informacji dla uczestników testu

RODO - Bezpieczeństwo i ochrona danych

Master International opracowuje i prowadzi cyfrową platformę Metis, oferującą możliwość korzystania z profesjonalnych narzędzi oceny i testów HR zgodnych z zasadami prawnymi nazywanymi potocznie RODO.

Dowiedz się więcej